سايت خبري تحليلي انديشه ها : موج جديد جنگ‌هاي عادل - قلعه‌نويي در راه است؟
سه شنبه، 7 مهر 1394 - 12:53 کد خبر:57848
سايت خبري تحليلي انديشه ها: مدت هاست رابطه امير قلعه نويي با عادل فردوسي پور شكراب است و هيچ كدام اين مساله را انكار نمي كنند.

سايت خبري تحليلي انديشه ها:
 شب گذشته در برنامه نود، زماني كه دوربين نود با هواداران تراكتور صحبت مي كرد يكي از هواداران گفت: «قلعه نويي؟ نمي‌آيد تبريز، نمي‌گذاريم بيايد تبريز!» همين جمله اين هوادار كافي بود تا در محافل فوتبالي دوباره اين بحث باز شود كه رابطه فردوسي پور- قلعه نويي چندان خوب نيست. 
 
عادل معمولا اظهار نظر تماشاگران در مورد افراد را روي آنتن نمي‌برد، اما در مورد قلعه نويي به نظر مي‌رسد مي‌تواند كمي خط قرمزهاي خود را خم كند. 
 
در محافل ورزشي گفته مي‌شود دقيقا در روزهايي كه صحبت از رفتن توني و آمدن امير قلعه نويي به تبريز است، عادل صحبت‌هاي اين طرفدار را پخش كرد تا به نوعي موضع مردم تبريز در مورد امير را نشان بدهد. 
 
اين اقدام عادل فردوسي پور مي‌تواند به تنش‌هاي بين خودش و قلعه نويي دامن بزند و رابطه اين دو را بيش از پيش خراب كند. رابطه اي كه هر چند وقت يك بار به بهانه هاي مختلف تيره و تيره تر مي‌شود. فصل گذشته بود كه قلعه نويي در كليپي كارشناسي داوري كرده بود و برنامه نود را مورد انتقاد قرار داده بود. فردوسي پور هم اين كليپ را پخش كرد و بعد از آن به سبك برنامه هاي كمدي، تصوير خنده يك كودك را پخش كرد. 
 
بايد ديد واكنش ها به اين حركت فردوسي پور كه تنها نظر همين هوادار را در مورد قلعه نويي پخش كرد چه خواهد بود. آيا امير كه حالا خيلي به نيمكت تراكتور نزديك شده است و به تمام پيشنهاد ها پاسخ منفي مي‌دهد، به خاطر اين تصاوير به اين شغل نمي‌رسد؟ آيا مديران تراكتور به حرف هواداران گوش مي‌كنند؟ بايد ببينيم اتفاقات چطور پيش خواهد رفت.