سايت خبري تحليلي انديشه ها : اطلاعيه‌كميته‌امداد درباره حرف‌هاي‌جنجالي فتاح/ منظور از «فقط افراد شكم‌سير در فتنه ۸۸حضور داشتند» چه‌بود؟
جمعه، 3 دی 1395 - 12:47 کد خبر:78394
سايت خبري تحليلي انديشه ها: با عنايت به توضيحات بالا هر گونه برداشت از صحبت هاي رئيس كميته امداد جهت دو قطبي كردن فضاي جامعه و تقابل غني، فقير و سياسي كردن موضوع كمك و رسيدگي به محرومان از سوي اين نهاد تكذيب مي شود.

سايت خبري تحليلي انديشه ها:
اطلاعيه روابط عمومي كميته امداد به شرح زير است:

* مهندس فتاح، رئيس كميته امداد توجه و رسيدگي به مشكلات محرومان جامعه را مهم ترين رسالت مسئولان و از اولويت هاي نظام دانست و گفت: علي رغم وجود تمامي مشكلاتي كه براي خدمات رساني به اقشار محروم وجود دارد، اما آنان در همه آزمون هاي خاص كشور همچون جنگ در كنار دولتمردان بوده و با تمام قوا براي سربلندي كشور خود تلاش كرده و بيشترين شهدا را تقديم كشور كرده‌اند.

آنان در هر شرايطي در كنار نظام جمهوري اسلامي حضور داشته و هرآنچه در توان داشته اند را براي پيروزي كشور و انقلاب در طبق اخلاص گذاشته اند، بر همين اساس صداي آنان بايد بيش از ديگر اقشار جامعه شنيده شود و ما مسئولان نيز بايد براي بهبود زندگيشان با تمام قدرت تلاش كنيم.

با عنايت به توضيحات بالا هر گونه برداشت از صحبت هاي رئيس كميته امداد جهت دو قطبي كردن فضاي جامعه و تقابل غني، فقير و سياسي كردن موضوع كمك و رسيدگي به محرومان از سوي اين نهاد تكذيب مي شود.