سايت خبري تحليلي انديشه ها : وقتي سازمان ليگ قانون را زير پا مي گذارد/ بازيكن غيرمجاز در ليگ برتر +عكس
چهارشنبه، 22 دی 1395 - 17:42 کد خبر:79088
سايت خبري تحليلي انديشه ها: دروازه‌بان تيم فوتبال صباي قم با نامه دبيركل فدراسيون فوتبال حق حضور در ميادين را نداشته است اما امروز در تركيب اصلي صبا مقابل نفت تهران به ميدان رفت.

سايت خبري تحليلي انديشه ها:
 محمدباقر صادقي با نامه عليرضا اسدي دبيركل فدراسيون فوتبال از حضور در ميادين محروم شده بود اما امروز در هفته شانزدهم ليگ برتر بازي كرد.

صادقي به دليل بدهي به يك شاكي خصوصي نبايد بازي مي‌كرد اما امروز در شكست صبا مقابل نفت آبادان در تركيب مرفاوي قرار داشت.
 


سعيد فتاحي، رييس كميته مسابقات سازمان ليگ كه طي روزهاي اخير نشان داده انگيزه زيادي براي معروف شدن دارد و مصاحبه هاي عجيب و غريب زيادي در جريان درگيري برانكو و كي روش با رسانه ها داشته و حتي صحبت هايي كرده كه در حيطه اختياراتش نبوده، امروز هم مصاحبه اي انجام داده و اعلام كرد باشگاه صباي قم نامه اي زد و فرصتي خواست تا بدهي دروازه بانش را پرداخت كند اما موضوع اينجاست كه اين موضوع كاملا حل شده بوده و اصلا شكايتي متوجه صباي قم نبوده كه بخواهد با نامه نگاري آن را حل كند. شكايت آرش شكرريز از دروازه بان سابق ذوب آهن بوده كه به خاطر دريافت طلبش از اين باشگاه، حق و حقوق وكيلش را پرداخت نكرده و توسط او محكوم شده و تا مادامي كه اين فرد، رضايتش را اعلام نكرده، نبايد در ميادين حضور پيدا مي كرد اما آقايان به خاطر اينكه صباي قم دروازه بان نداشته، به او اجازه حضور در ميادين را دادند. نكته جالب تر اينكه حسن زاده، رييس كميته انضباطي طي چند روز اخير در تهران نبوده كه بخواهد اين راي را موقتا بشكند. همان طور كه در مصاحبه علي دايي مشخص است، حسن زاده چند وقتي است در محل كارش حاضر نشده و با مرخصي اي كه داشته به شهر زادگاهش سفر كرده و مشخص نيست صبايي ها، چگونه اجازه بازي كردن دروازه بان شان را گرفته اند.

آرش شكرريز قصد دارد از طريق نهادهاي نظارتي اين موضوع را پيگيري كند و قطعا سعيد فتاحي كه مصاحبه كرده و مدعي شده اجازه بازي به درخواست باشگاه صبا صادر شده، مي تواند پاسخگوي اين مسائل باشد.

در فوتبال ايران مسائل عجيب و غريب تر از اين هم داشته ايم اما فتاحي جديدا راهي را پيش گرفته كه نشان دهد مي تواند حواشي چند سال فدراسيون را طي يك هفته ايجاد كند.