سايت خبري تحليلي انديشه ها : تعقيب وگريز پليسي در خيابان جمهوري/ جزييات دستگيري اراذل و اوباش با تيراندازي
جمعه، 18 آبان 1397 - 13:46 کد خبر:89224
سايت خبري تحليلي انديشه ها: ميزان نوشت: اراذل و اوباش سابقه داري كه شب گذشته در خيابان جمهوري عربده كشي و اخلال در نظم عمومي كرده بود پس از زمينگير شدن از طريق تيراندازي دستگير شد.

سايت خبري تحليلي انديشه ها:

 


سرهنگ ارسلان قاسم زاده رييس كلانتري ۱۲۹ جامي بيان داشت:ساعت ۱ بامداد امروز ماموران كلانتري از طريق مركز فوريت‌هاي پليسي در جريان يك مورد عربده كشي در خيابان جمهوري نبش شيخ هادي قرار مي‌گيرند كه سريعا به موقعيت اعزام مي‌شوند .


وي افزود: پس از حضوردر محل مشاهده مي‌كنند  يكي از اراذل و اوباش‌هاي منطقه نواب در حالت مستانه چوبي در دست گرفته  و با يكي از دوستان خود در حال عربده كشي و اخلال در نظم عمومي از طريق ايجاد هياهو و حركات نامتعارف است .

رييس كلانتري ادامه داد: متهم با مشاهده ماموران با چوب به آنان حمله ور شده و قصد خلع سلاح را داشته كه مامور گشت خودرويي اخطار ايست مي‌دهد، ولي متهم توجهي نمي‌كند كه به ناچار با رعايت قانون بكارگيري سلاح پس از شليك دو تير هوايي يك تير به پاي او مي‌زند كه پس از زمينگير شدن دستگير مي‌شود.

سرهنگ قاسم زاده بيان داشت: متهم ديگر با مشاهده تيراندازي پليس متواري مي‌گردد كه تلاش جهت دستگيري وي ادامه دارد. متهم تيرخورده به بيمارستان منتقل گرديد و روز جاري نيز پس از صدور قرار قضايي روانه زندان شد.