سايت خبري تحليلي انديشه ها : جهانبخش: از عملكرد ويتنام شوكه شديم
چهارشنبه، 19 دی 1397 - 13:11 کد خبر:90024
سايت خبري تحليلي انديشه ها: ملي پوش فوتبال كشورمان گفت: از امروز به طور كامل با تيم تمرين مي‌كنم.

سايت خبري تحليلي انديشه ها:

 

جهانبخش: از عملكرد ويتنام شوكه شديم

 


به گزارش خبرگزاري خبرآنلاين،‌ عليرضا جهانبخش در مورد شرايطش اظهار داشت: خوشبختانه پس از مدت طولاني كه بيرون بودم و متاسفانه بدشانسي آوردم، شرايط خوبي دارم و تمرينات مناسبي را پشت سر گذاشته‌ام و اميدوارم كه زودتر به تيم ملي بازگردم. از امروز به طور كامل با تيم تمرين مي‌كنم.

وي ادامه داد: هر وقت كادرفني صلاح بداند تمام تلاشم را براي موفقيت تيم ملي به كار خواهم گرفت.

ملي پوش فوتبال در مورد 5 گل در بازي اول و شرايط تيم ملي گفت: قطعا در چنين تورنمنت هايي بازي اول به خاطر بازتابي كه دارد، بسيار مهم و مثمرثمر است. هم كادرفني و هم بازيكنان از مهم بودن مسابقه با يمن آگاه بودند و با تمام توان رفتيم و حالا فرقي نمي‌كرد يمن باشد يا تيمي ديگر. مي‌خواستيم سه امتياز را بگيريم و خداروشكر بچه‌ها گل‌هاي خوبي زدند و عملكرد بسيار خوبي داشتند.

وي در مورد ويتنام كه به سختي مقابل عراق شكست خورد، گفت: ما اين بازي را ديديم و قبل از تورنمنت هم گفتيم كه همه تيم‌ها با تمام توان مي‌آيند و نمي‌شود هيچ تيمي را دست كم گرفت. برخي تيم‌ها چيزي براي از دست دادن ندارند و مقابل تيم‌هاي مدعي با انگيزه بازي مي‌كنند و انرژي مضاعف دارند. خود ما هم از عملكرد آنها شوكه شده بوديم. كمترين حق آنها هم طبق صحبت كي روش كسب يك امتياز بود و به همين دليل با قدرت و بازي به بازي پيش مي‌رويم.

جهانبخش در مورد پيروزي 4 بر صفر عربستان و اينكه چه تيم‌هاي رقيبان اصلي ايران هستند، تاكيد كرد: حريفان سنتي ما قطعا كره، ژاپن و استراليا با توجه به آماده سازي‌هايي كه دارند هميشه جزو مدعيان محسوب مي‌شوند. عربستان و حتي امارات هم كه در خانه بازي مي‌كند جزو تيم‌هايي هستند كه مي‌توانند نتيجه خوبي بگيرند. از سوي ديگر با عملكردي كه ويتنام داشت بايد شاهد شگفتي هم در اين دوره باشيم. به خاطر همين صعود به مراحل بالاتر سخت است، اما ما هم مانند تيم‌هاي ديگر با هدف پيش مي‌رويم.