سايت خبري تحليلي انديشه ها : جوانان ما قادرند پاسخ دندان‌شكني به جنگ رواني آمريكايي‌ها بدهند
چهارشنبه، 19 دی 1397 - 13:21 کد خبر:90026
سايت خبري تحليلي انديشه ها: عضو كميسيون فرهنگي مجلس گفت: امروز به شدت در تحريم دانشي قرار داريم و بيشترين مسئله اي كه كشور ما را آزرده مي كند همين مسئله است اما جوانان ما خودشان توليد علم كردند و به جلو رفتند.

سايت خبري تحليلي انديشه ها:

 

جوانان ما قادرند پاسخ دندان‌شكني به جنگ رواني آمريكايي‌ها بدهند

 

به گزارش خبرآنلاين، رهبر معظم انقلاب امروز در ديدار با هزاران نفر از مردم قم اعلام كردند «انقلاب و نظام با خواست و حمايت مردم شكل گرفته و استمرار يافته اما مستكبران با وقاحت تمام مردم را به مقابله با همين نظام فرا مي خوانند كه لازم است مردم در مقابل اين تبليغات ايستادگي و عليه آن حركت كنند و جوانان با هوشمندي، فضاي مجازي را به ابزاري براي زدن تو دهني به دشمنان تبديل كنند».

نصرالله پژمانفر درباره توانمندي جوانان ايراني براي مقابله با جنگ رواني آمريكا در فضاي مجازي به خبرآنلاين گفت: جوانان كشور ما در خيلي عرصه ها و تكنولوژي هاي پيشرفته، علوم و دانش‌هاي بسيار پيچيده و سخت همچون هسته اي، نظامي، شبيه سازي و نانو ورود كردند و پرچم‌دار شدند يا در رتبه هاي تك رقمي جهاني يعني دوم، سوم، چهارم و پنجم قرار گرفتند.

وي افزود: امروز به شدت در تحريم دانشي قرار داريم و بيشترين مسئله اي كه كشور ما را آزرده مي كند همين مسئله است اما جوانان ما خودشان توليد علم كردند و به جلو رفتند. نگاهي به سابقه توانمندي جوانان ايران نشان مي دهد كه هر دانشي را كه اراده كردند توانستند با كمترين امكانات به دست بياورند.

رئيس كميته فضاي مجازي مجلس تأكيد كرد: قطعا اگر در عرصه فضاي مجازي فرصت فراهم و اين حوزه از انحصار دولت خارج شود، جوانان كشور در اين حوزه نيز توانمندي هاي خود را به نحو احسن به نمايش خواهند گذاشت. مصداق بارز اين صحبت عملكرد پيام رسان هاي داخلي است. پيام رسان هاي داخلي در همين زمان كم توانستند بدون اخذ كمترين حمايتي و پشتيباني حضور بسيار غيرتمندانه اي را از خود نشان دهند.

وي اظهار كرد: با توجه به ارتباط تنگاتنگي كه با جوانان دارم مي دانم، آنها مي توانند استقلال كشور را در اين عرصه ثابت كنند. البته مردم ما باور دارند كه جوانان كشور توانايي اين كار را دارند اما تعدادي از عوامل قدرت و ثروت كه منافع مادي فراواني را به جيب مي زنند، به بهانه آنكه جوانان ما نمي توانند و چنين قدرتي ندارند مي كوشند نگاه منفي به توانمندي هاي جوانان را در ذهن جامعه جا بياندازند.

عضو كميسيون فرهنگي مجلس يادآور شد: امروز مردم ما به الاتفاق مي گويند «ما مي توانيم» بنابراين جوانان ما مي توانند و قادر هستند كه به لحاظ محتوايي فضاي مجازي را بستري كنند تا پاسخ محكمي و دندان شكني به جنگ رواني آمريكايي ها بدهند.