سايت خبري تحليلي انديشه ها : كنايه تازه بازيگري كه معاون جرج بوش را شيطان خواند
دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:42 کد خبر:90074
سايت خبري تحليلي انديشه ها: كريستين بيل هنگام دريافت جايزه انتخاب منتقدان هم فرصت را از دست نداد و كنايه ديگري نثار ديك چني معاون اول جرج بوش زد.

سايت خبري تحليلي انديشه ها:

 

كنايه تازه بازيگري كه معاون جرج بوش را شيطان خواند

 


به گزارش خبرگزاري خبرآنلاين، كريستين بيل دوران پرجايزه و موفقي را پشت سر مي‌گذارد. او كه در مراسم گلدن گلوب جايزه بهترين بازيگر مرد در فيلمي كمدي يا موزيكال را از آن خود كرد، در انتخاب منتقدان هم بهترين بازيگر مرد شد.

او كه براي بازي درخشان در فيلم «معاون» به كارگرداني آدام مك‌كي برنده اين جوايز شده است، در مراسم گلدن گلوب از شيطان تشكر كرد كه الهام‌بخشش شده تا از عهده ايفاي نقش ديك چني برآيد.

او در شب جوايز انتخاب منتقدان هم برنده جايزه بهترين بازيگر در فيلمي كمدي شد. او اين بار از داوري فيلم در شاخه كمدي استفاده كرد تا به ديك چني بتازد: «به گمانم زمانه به گونه‌اي است كه اجازه مي‌دهد فيلم «معاون» كمدي در نظر گرفته شود، اما در حقيقت اين فيلم تراژدي است.»
كريستين بيل در نقش ديك چني
عنوان

البته اين پايان كار كريستين بيل در شب جوايز انتخاب منتقدان نبود و دوباره براي دريافت جايزه بهترين بازيگر مرد روي صحنه حاضر شد

او اين بار در سخنانش پس از دريافت جايزه گفت: «وقتي در زندگيت فقط يك كار بلدي، خيلي حس خوبي دارد كه براي آن مورد توجه قرار بگيري.»

كريستين بيل كه براي بازي نقش بتمن در سه گانه «شواليه تاريكي» شهرت بسيار دارد، در فيلم «معاون» با اضافه كردن چندين كيلو و گريم مناسب در قالب ديك چني رفته است.

گريم او در اين فيلم هم برنده جايزه انتخاب منتقدان شد. جايزه انتخاب منتقدان براي بازيگري دو جايزه دارد كه يكي مجموع كارها را در نظر مي‌گيرد و يكي در بخش كمدي اهدا مي‌شود.

منبع: هاليوودريپورتر / ۱۳ ژانويه