تماس با ما   |  پیوندها   |  درباره ما   |  RSS   |  جستجوی پیشرفته  
  صفحه اول     ارسال خبر به اندیشه ها     خبرنامه پیامکی  
یکشنبه، 26 آذر 1396 - 23:08   
 
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها
 
 آخرین مطالب
  ریشه یابی اختلاس ها و فسادهای مالی/ چگونه امانتداری را در جامعه نهادینه کنیم
  افزایش سن بازنشستگی در فرانسه قانون شد
  پتانسیل‌ها و چالش‌های نظام بازنشستگی در ایران
  ندیمی: راه مبارزه با فساد رفع ضعف های قانونی، مدیریتی و نظارتی است
  نگاهی به تجربه موفق مالزی در مبارزه با فساد
  گزارش اقدامات مبارزه با فساد در مالزی
  انتقاد دادستان تهران از عدم برخورد با قضات فاسد الاخلاق و رشوه گیر
  ریشه های اختلاس و انحراف منابع کجاست؟
  سن بازنشستگی در آمریکا افزایش یافت
  سن بازنشستگی در افغانستان 65 سال تعیین شد.
  معاون وزیر تعاون: نظام بازنشستگی اصلاح نشود؛ سرنوشت تلخ یونان در انتظار ایران است
  opportunity cost “هزینه فرصت” یا “هزینه فرصت از دست رفته” چیست؟
  کشتی به گل نشسته صندوق‌های بازنشستگی را دریابید
  فرصت‌های از دست‌رفته اقتصادی ایران در منطقه
  فرصت های از دست رفته صادرات هوایی
  تحصیلات؛ عامل اصلی بالارفتن سن ازدواج دختران/ آیا هزینه از دست دادن فرصت ازدواج بیشتر از هزینه از دست دادن سایر فرصت‌هاست؟
  آمار نگران کننده صندوق های بازنشستگی
  وابستگی ۷۲درصدی به بودجه عمومی دولتی/پرداخت ۴۰ هزار میلیارد تومان به صندوق ها در سال۹۶
  کسری بودجه 54میلیارد دلاری صندوق های بازنشستگی روسیه/ افزایش سن بازنشستگی به 65 سال
  خلع سلاح دولت توسط صندوق های بازنشستگی
ادامه آخرین مطالب
سیاسی

چرا اصلاح طلبان هرگز به محمد رضا عارف اعتماد نمی کنند ؟ چرا اصلاح طلبان هرگز به محمد رضا عارف اعتماد نمی کنند ؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: محمدرضا عارف گوشه‌نشین دنیای سیاست شده است؛ او تنهاتر از همیشه است؛ در بهارستان خطابه پرشور از او شنیده نمی‌شود؛ اصلاح‌طلبان گلایه‌مند از استمرار سکوت نماینده اول تهران و اصولگرایان از نبرد عارف با پدرسالاران پارلمان در سایه روایت می‌کنند.
شنبه، 12 فروردین 1396 - 13:15

انتخاباتی باشکوه برگزار خواهیم کرد انتخاباتی باشکوه برگزار خواهیم کرد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رییس جمهوری در پیامی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۶ هجری شمسی، دستاوردهای دولت در عرصه مهار تورم، رشد اقتصادی و اشتغال را در سال ۹۵، در مقایسه با ۲۵ سال گذشته بی‌نظیر خواند
دوشنبه، 30 اسفند 1395 - 14:37

ژست انتخاباتی محمودخان ؛ صبح بخیر آقای رییس دولت های نهم و دهم ! ژست انتخاباتی محمودخان ؛ صبح بخیر آقای رییس دولت های نهم و دهم !
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: «محمود» اما نگفته مسئول فشار بی‌سابقه اقتصادی امروز بر مردم ایران کیست؟ او نگفته کدام سیاست‌ها و کدام سیاست‌مداران، فشار امروز بر مردم را ایجاد کرده‌اند؟
دوشنبه، 25 بهمن 1395 - 13:20

المانیتور:چرا علی لاریجانی می تواند جای خالی آیت الله هاشمی را پر کند؟ المانیتور:چرا علی لاریجانی می تواند جای خالی آیت الله هاشمی را پر کند؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: «المانیتور» با انتشار گزارشی به امکان دارا بودن ظرفیت جایگزینی نقش مهم ایت الله هاشمی توسط لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی اشاره کرده است.
دوشنبه، 25 بهمن 1395 - 12:51

بازرگان چگونه نخست‌وزیر شد بازرگان چگونه نخست‌وزیر شد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: نخستین رسانه‌ای که انتخاب بازرگان به عنوان رئیس دولت موقت را پیش‌بینی کرد، اطلاعات بود که ١٦ بهمن در گزارشی نوشت: «آنچه قطعی به نظر می‌رسد، معرفی بازرگان به عنوان نخست‌وزیر انقلابی است که احتمالا عصر امروز از جانب امام اعلام می‌شود».
شنبه، 16 بهمن 1395 - 14:51

مرتضی مبلغ :پایگاه اجتماعی ثابت اصولگرایان حدودا ١٥درصد است مرتضی مبلغ :پایگاه اجتماعی ثابت اصولگرایان حدودا ١٥درصد است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: تنها چندماهی به پایان عمر دولت اول حسن روحانی باقی‌مانده و اصولگرایان مدعی‌اند که سبد رای روحانی در انتخابات ٩٦ کمتر از رای او در خرداد ٩٢ خواهد بود. این در حالی است که برخی از تحلیلگران مسائل سیاسی معتقدند که رای روحانی نه تنها ریزش که رویش هم داشته است.
شنبه، 16 بهمن 1395 - 14:48

وزیر اطلاعات: هوشمندی روحانی با روی کار آمدن ترامپ بیش از گذشته مشخص شد وزیر اطلاعات: هوشمندی روحانی با روی کار آمدن ترامپ بیش از گذشته مشخص شد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: دولت بی هیاهو که با خردورزی، تلاش می کند و مدیریت جهادی و بدون ادعا و منت گذاری بر مردم انجام می شود.
شنبه، 16 بهمن 1395 - 12:34

سید حسن خمینی نامزد انتخابات شود ، مردم قطعا به او رای می دهند سید حسن خمینی نامزد انتخابات شود ، مردم قطعا به او رای می دهند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: یت‌الله هاشمی هیچ‌گاه اجازه نداد دعواهای جناحی به داخل مجمع تشخیص مصلحت نظام کشیده شود، عقلا و نخبگان ما به خوبی می‌دانند که چگونه مسیر اعتدال را طی کنند.
پنجشنبه، 14 بهمن 1395 - 13:09

 پرنده هوایی ساقط شده در منطقه پرواز ممنوع میدان انقلاب و بیت رهبری متعلق به کجا بود؟ پرنده هوایی ساقط شده در منطقه پرواز ممنوع میدان انقلاب و بیت رهبری متعلق به کجا بود؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: این هلی شات به دنبال تصویربرداری هوایی از محل نماز جمعه تهران بوده، اما به منطقه پرواز ممنوع بی توجهی کرده و وارد این منطقه شده است و توسط پدافند هوایی مهندم شده است.
جمعه، 3 دی 1395 - 12:48

اطلاعیه‌کمیته‌امداد درباره حرف‌های‌جنجالی فتاح/ منظور از «فقط افراد شکم‌سیر در فتنه ۸۸حضور داشتند» چه‌بود؟ اطلاعیه‌کمیته‌امداد درباره حرف‌های‌جنجالی فتاح/ منظور از «فقط افراد شکم‌سیر در فتنه ۸۸حضور داشتند» چه‌بود؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: با عنایت به توضیحات بالا هر گونه برداشت از صحبت های رئیس کمیته امداد جهت دو قطبی کردن فضای جامعه و تقابل غنی، فقیر و سیاسی کردن موضوع کمک و رسیدگی به محرومان از سوی این نهاد تکذیب می شود.
جمعه، 3 دی 1395 - 12:47

فولادگر: اصولگرایان روی قالیباف اجماع نکرده‌اند /قطعا باید به یک کاندیدا برسیم فولادگر: اصولگرایان روی قالیباف اجماع نکرده‌اند /قطعا باید به یک کاندیدا برسیم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: نماینده اصولگرای مجلس گفت: اصولگرایان اجماعی روی قالیباف برای کاندیداتوری در انتخابات سال آینده نکرده‌اند و خبرهایی که در این زمینه گفته می‌شود، صحت ندارد.
جمعه، 5 آذر 1395 - 14:13

نظر احمدی‌نژاد درباره کاندیداتوری غلامحسین الهام / ما با مصباح یزدی فاصله زیادی داریم نظر احمدی‌نژاد درباره کاندیداتوری غلامحسین الهام / ما با مصباح یزدی فاصله زیادی داریم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: روحانی حامی احمدی‌نژاد گفت: فاصله زیادی میان ما با مبانی آقای مصباح یزدی در نگاه‌های سیاسی - اجتماعی و حکومتی وجود دارد.
جمعه، 5 آذر 1395 - 14:10

رایزنی انتخاباتی شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با اشخاص ذی‌نفوذ/عدم رایزنی با شورای نگهبان رایزنی انتخاباتی شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با اشخاص ذی‌نفوذ/عدم رایزنی با شورای نگهبان
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان گفت: در کمیته تعامل و رایزنی شورای عالی سیاست گذاری با دولت و نمایندگان مجلس و اشخاص ذی نفوذ رایزنی خواهیم داشت.
جمعه، 5 آذر 1395 - 14:06

واکنش کدخدایی به روایت‌هایی از پشت پرده جلساتش با محمدرضا عارف واکنش کدخدایی به روایت‌هایی از پشت پرده جلساتش با محمدرضا عارف
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: آنچه گذشت دیگر گذشته است. آقای عارف انسان شریف و متدین و دوست داشتنی است و ما هم به ایشان ارادت داریم.
جمعه، 5 آذر 1395 - 13:58

تفاوت نگاه انتخاباتی موحدی کرمانی با باهنر: کاندیدای نهایی اصولگرایان می‌تواند قبلا نامزد شده باشد تفاوت نگاه انتخاباتی موحدی کرمانی با باهنر: کاندیدای نهایی اصولگرایان می‌تواند قبلا نامزد شده باشد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: محمدرضا باهنر اعلام کرده بود، افرادی که در دوره های قبلی در انتخابات شرکت کردند، در این دوره شرکت نکنند.
جمعه، 5 آذر 1395 - 13:50

یکی از مدیران کل دولت قبل ، مادرش را استخدام کرده بود یکی از مدیران کل دولت قبل ، مادرش را استخدام کرده بود
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: در حال حاضر با تنگناهای مالی هیچ پروژه ای را نگذاشته ایم تعطیل بماند ۱۵سال قبل قول داده بودند اتوبان اهر – تبریز را احداث کنند که در حال حاضر با دستور آقای رئیس جمهور این پروژه در حال احداث است و اتوبان مرند – جلفا و بستان آباد – سراب نیز احداث شده است لذا تا آنجایی توان داریم نسبت به احداث بزرگراه اقدام کرده ایم ولی فعلا بودجه کافی وجود ندارد
یکشنبه، 30 آبان 1395 - 12:54

کمیته‌های انتخاباتی اصلاح طلبان از هفته آینده کار خود را آغاز می‌کنند کمیته‌های انتخاباتی اصلاح طلبان از هفته آینده کار خود را آغاز می‌کنند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: دولت آقای روحانی هم در عرصه سیاست خارجی و هم در عرصه سیاست داخلی، عملکرد خوبی داشته و در حال حاضر آقای روحانی گزینه اصلاح‌طلبان است، اما ممکن است درباره افراد دیگری هم بحث و تبادل نظر انجام شود.
یکشنبه، 30 آبان 1395 - 12:21

قالیباف بِرند جدیدی برای خود می‌سازد ؛ لباس کرم، ریش بلند و موی کوتاه قالیباف بِرند جدیدی برای خود می‌سازد ؛ لباس کرم، ریش بلند و موی کوتاه
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: دفتر کارش این روزها از همیشه شلوغ تر است. جدا از جلسات مشاور‌ه‌ای مهمی که برای چگونگی مواجهه او با حاشیه‌های متعدد پیش آمده بعد از ماجرای املاک نجومی با حضور خودش تشکیل می شود، او و تیم همراهش جلسات سنگین دیگری هم دارند.
جمعه، 28 آبان 1395 - 12:51

علی یونسی:روحانی انتخابات را می برد / رقبای آقای روحانی از ضعف شدیدی برخوردارند علی یونسی:روحانی انتخابات را می برد / رقبای آقای روحانی از ضعف شدیدی برخوردارند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: در عین حال که معتقدیم حضور اصولگرایان باعث پرشور شدن انتخابات می‌شود اما باید بگویم که چه انتخابات 96 پرشور باشد و چه کم‌سو برگزار شود برنده آقای روحانی است.
جمعه، 28 آبان 1395 - 12:40

احتمالا با یک کاندیدا صرفا برای حضور می آیند احتمالا با یک کاندیدا صرفا برای حضور می آیند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: بعید می‌دانم انتخابات سه‌قطبی بشود. باید دید اصولگرایان احتمال شکست آقای روحانی را می‌دهند یا نه.
جمعه، 28 آبان 1395 - 12:27

رازگشایی از پیام احمدی نژاد به یار غارش : من به شما علاقه مندم ؛ نیا ! رازگشایی از پیام احمدی نژاد به یار غارش : من به شما علاقه مندم ؛ نیا !
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: در هفته‌های گذشته و پس از نهی احمدی‌نژاد برای کاندیداتوری در انتخابات، گمانه‌های زیادی درباره آینده سیاسی او مطرح شد
دوشنبه، 10 آبان 1395 - 12:44

 به موسوی پیغام دادم که احمدی نژاد هم دورغ می‌گوید هم بی حیا است به موسوی پیغام دادم که احمدی نژاد هم دورغ می‌گوید هم بی حیا است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: احمدی نژاد قدرت، رسانه و مطرح شدن را دوست دارد اما شاید اقبال عمومی را برای حضور در عرصه نداشته باشد.
شنبه، 19 تیر 1395 - 09:34

عراقچی با اشمیت دیدار و گفت‌وگو کردند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: معاون حقوقی و بین المللی وزیر امور خارجه و رئیس ستاد پیگیری برجام امروز در حاشیه نشست گفتگوهای سوریه در وین با معاون نماینده عالی اتحادیه اروپا و هماهنگ کننده گروه ١+۵ دیدار و گفتگو کرد.
سه شنبه، 28 اردیبهشت 1395 - 21:09

عباس عبدی: اصلاح طلبان باید اجازه بدهند تندروها هرچه می خواهند بگویند/ لیست اصولگرایان مثل نقاشی من بود در مقابل نقاشی پیکاسو عباس عبدی: اصلاح طلبان باید اجازه بدهند تندروها هرچه می خواهند بگویند/ لیست اصولگرایان مثل نقاشی من بود در مقابل نقاشی پیکاسو
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: تندروها پس از شکست در انتخابات اخیر مجلس، روی انتخابات ریاست جمهوری تمرکز خواهند کرد یا اینکه در بیرون از مجلس تلاش خواهند کرد مشکل‌سازی کنند.
یکشنبه، 26 اردیبهشت 1395 - 08:18

آیت الله جنتی: اعتماد برخی به آمریکا به دلیل ضعف بلوغ سیاسی است آیت الله جنتی: اعتماد برخی به آمریکا به دلیل ضعف بلوغ سیاسی است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: دبیر شورای نگهبان گفت: دشمنان اسلام خواهان نوکر مطلق هستند، دشمن می‌خواهد کشورهای اسلامی به طور کامل عبد و عبید آنان باشند.
جمعه، 24 اردیبهشت 1395 - 11:11

سوءقصد به جان میرمحمود موسوی در حد مسائل امنیتی نیست/ احتمال سرقت مطرح است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: سخنگوی اژه‌ای در مورد سوءقصد به جان میرمحمود موسوی اظهار نظر کرد.
یکشنبه، 19 اردیبهشت 1395 - 15:34

تبلیغات دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی از فردا آغاز می‌شود
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: تبلیغات مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از فردا (پنجشنبه) به مدت یک هفته آغاز می‌شود و ۲۴ ساعت قبل از آغاز زمان رای‌گیری این فرصت به پایان می‌رسد.
چهارشنبه، 1 اردیبهشت 1395 - 14:32

لیست نهایی " امید" برای مرحله دوم انتخابات مجلس منتشر شد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: لیست نهایی "امید" برای مرحله دوم دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی منتشر شد.
چهارشنبه، 1 اردیبهشت 1395 - 14:28

وزیر نفت از پشت پرده فشارها به ایران خبر داد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزیر نفت برگزاری نشست دوحه را آغاز همکاری میان تولیدکنندگان نفت عضو و غیرعضو اوپک برای بازگرداندن ثبات به بازار نفت دانست و تاکید کرد: ایران نقشی در بی ثباتی بازار نفت نداشته است.
سه شنبه، 31 فروردین 1395 - 10:41

لغو برجام با واکنش شدید اروپایی‌ها همراه خواهد بود
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: استاد سیاست عمومی دانشگاه مریلند لغو احتمالی توافق هسته‌ای از سوی آمریکا را با عکس‌العمل شدید طرف‌های اروپایی همراه دانست.
سه شنبه، 31 فروردین 1395 - 10:38

موگرینی در نامه سرگشاده خود دربارۀ ایران چه نوشت؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: 'کوریره دلاسرا' روزنامه پرتیراژ ایتالیا با انتشار نامه سرگشاده فدریکا موگرینی مسئول عالی سیاست خارجی اروپا به نقل از وی نوشت: گشایش اتحادیه اروپا به سوی ایران ، آغاز یک تحول است.
دوشنبه، 30 فروردین 1395 - 21:59

هاشمی رفسنجانی:برای برگشت کشور به روزگار رونق اقتصادی تلاش و به دولت کمک کنیم هاشمی رفسنجانی:برای برگشت کشور به روزگار رونق اقتصادی تلاش و به دولت کمک کنیم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کر دکه باید با برنامه‌ریزی‌های ضربتی و حساب شده، تهدید نقدینگی کشور را به فرصت برای رونق تولید و خروج از رکود تبدیل کنیم.
دوشنبه، 30 فروردین 1395 - 11:56

پیام نوروزی ظریف به ایرانیان سراسر جهان پیام نوروزی ظریف به ایرانیان سراسر جهان
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزیر امور خارجه در پیامی فرارسیدن نوروز را به همه ایرانیان سراسر جهان تبریک و تهنیت گفت.
شنبه، 29 اسفند 1394 - 08:36

مطهری: اصولگرایی با روش و اصول فعلی محکوم به نابودی است مطهری: اصولگرایی با روش و اصول فعلی محکوم به نابودی است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: علی مطهری معتقد است اعلام استقلال لاریجانی از اصولگرایان در انتخابات مجلس دهم اقدامی درست اما دیرهنگام بود.
جمعه، 28 اسفند 1394 - 13:56

جهانگیری در مورد «ممنوع‌التصویری رئیس دولت اصلاحات»: فکر می‌کنم با گفت‌وگو با رئیس قوه قضائیه حتماً به سمت حل چنین مشکلاتی برویم جهانگیری در مورد «ممنوع‌التصویری رئیس دولت اصلاحات»: فکر می‌کنم با گفت‌وگو با رئیس قوه قضائیه حتماً به سمت حل چنین مشکلاتی برویم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: معاون اول رئیس جمهور درباره ممنوع‌التصویری رئیس دولت اصلاحات، گفت: ممکن است قوه قضائیه چنین استنباط کرده باشد که به اندازه کافی اختیارات قانونی برای اعمال چنین محدودیت‌هایی را دارد. فکر می‌کنم با گفت‌وگو با رئیس قوه قضائیه حتماً به سمت حل چنین مشکلاتی پیش برویم.
چهارشنبه، 26 اسفند 1394 - 21:54

ظریف: تحریم کنندگان از سلاح هسته ای نمی ترسند، از اتکا به نفس ایرانیان هراس دارند ظریف: تحریم کنندگان از سلاح هسته ای نمی ترسند، از اتکا به نفس ایرانیان هراس دارند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزیر امور خارجه در جمع ایرانیان در شهر سیدنی استرالیا، لغو تحریم ادامه تحصیل شهروندان ایرانی در خارج را آخرین موارد پذیرش در مذاکرات ایران و گروه 1+5 اعلام کرد و گفت: آنان از سلاح هسته ای نمی ترسند، بلکه از اتکا به نفس و ادامه تحصیل ایرانیان هراس دارند.
چهارشنبه، 26 اسفند 1394 - 13:08

حمایت روسیه از مستثنا شدن ایران از طرح فریز نفتی، وزیر انرژی روسیه: افزایش تولید نفت حق ایران است حمایت روسیه از مستثنا شدن ایران از طرح فریز نفتی، وزیر انرژی روسیه: افزایش تولید نفت حق ایران است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزیر انرژی روسیه با حمایت تلویحی از مستثنا شدن ایران از طرح «فریز نفتی» گفت: باید با تولیدکنندگان اوپک و غیراوپک به یک توافق برسیم تا ایران این حق را داشته باشد از طریق یک راه حل منحصر به فرد، تولید نفت خود را افزایش دهد.
سه شنبه، 25 اسفند 1394 - 08:28

ظریف: امنیت جهانی با همکاری جمعی/ هیچ فردی را به زور به ایران بر نمی گردانیم ظریف: امنیت جهانی با همکاری جمعی/ هیچ فردی را به زور به ایران بر نمی گردانیم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه در جمع نخبگان نیوزیلند، تاکید کرد: امنیت جهانی بدون همکاری جمعی امکان پذیر نیست.
دوشنبه، 24 اسفند 1394 - 14:47

سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی: می گویند ایران ماجراجویی می کند؛ آیا این عیب است که در برابر داعش ایستاده ایم؟ / ما در کدام کشور تلاش کرده ایم که برادران سنی را شیعه کنیم؟ همواره جان ما سپر سنی ها بوده است سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی: می گویند ایران ماجراجویی می کند؛ آیا این عیب است که در برابر داعش ایستاده ایم؟ / ما در کدام کشور تلاش کرده ایم که برادران سنی را شیعه کنیم؟ همواره جان ما سپر سنی ها بوده است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: تکفیر و تکفیری، آتش در خانه برادران سنی است و کسانی که آن را خلق کردند، فکر می کردند با این حادثه جمهوری اسلامی و شیعه زانو خواهد زد.
یکشنبه، 23 اسفند 1394 - 21:58

هاشمی رفسنجانی: غرب در مبارزه با تروریسم دچار تناقض در عمل و گفتار است هاشمی رفسنجانی: غرب در مبارزه با تروریسم دچار تناقض در عمل و گفتار است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی گفت: غرب در مبارزه با تروریسم دچار تناقض در عمل و گفتار است و همین موضوع مهم، مبارزه واقعی و ریشه ای با تروریسم را مشکل کرده است.
یکشنبه، 23 اسفند 1394 - 13:49

احمدآقا اجازه کوچکترین تخلفی در ابلاغ نظرات امام را نمی داد/ مثل حسن آقا در تاریخ‌مان کم داریم احمدآقا اجازه کوچکترین تخلفی در ابلاغ نظرات امام را نمی داد/ مثل حسن آقا در تاریخ‌مان کم داریم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: حاج احمدآقا انصافاً به انقلاب، امام و همه‌ی کشور خدمت کرد. ایشان دفتر امام را سالم نگه داشت و اجازه نداد افراد ناباب در آنجا نفوذ کنند.
یکشنبه، 23 اسفند 1394 - 10:56

روحانی: برخی روزنامه‌ها فحش‌نامه هستند؛ بعضی ها می ترسند اینها را باز کنند / چرا دروغ می گویید و تهمت می زنید؟ / تروریست‌ها بخواهند به حرم اهل‌بیت تجاوز کنند تحمل نمی‌کنیم روحانی: برخی روزنامه‌ها فحش‌نامه هستند؛ بعضی ها می ترسند اینها را باز کنند / چرا دروغ می گویید و تهمت می زنید؟ / تروریست‌ها بخواهند به حرم اهل‌بیت تجاوز کنند تحمل نمی‌کنیم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رئیس‌جمهور با بیان اینکه حریم اهل بیت خط قرمز ما است، گفت: اگر تروریست‌ها بخواهند به حرم اهل‌بیت تجاوز کنند تحمل نمی‌کنیم.
یکشنبه، 23 اسفند 1394 - 06:47

سفیر ایران در دوبلین ضمن تشریح چشم انداز مناسبات ایران و ایرلند؛ هیات های ایرلندی در راه تهران/ اراده مثبتی برای پیشبرد مناسبات وجود دارد سفیر ایران در دوبلین ضمن تشریح چشم انداز مناسبات ایران و ایرلند؛ هیات های ایرلندی در راه تهران/ اراده مثبتی برای پیشبرد مناسبات وجود دارد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: 'جواد کچوئیان' سفیر جمهوری اسلامی ایران در دوبلین، با اشاره به ابراز تمایل ایرلندی ها برای بازگشایی سفارت خود در تهران، مناسبات سیاسی و اقتصادی دو کشور را در سال گذشته رو به گسترش توصیف کرد و گفت اراده مثبتی برای توسعه هرچه بیشتر این مناسبات در سال 1395 وجود دارد.
شنبه، 22 اسفند 1394 - 21:55

عارف: رمز پیروزی ما یکپارچگی بین اصلاح‌طلبان و حامیان دولت بود عارف: رمز پیروزی ما یکپارچگی بین اصلاح‌طلبان و حامیان دولت بود
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: منتخب مردم تهران گفت: رمز پیروزی ما یکپارچگی بین اصلاح طلبان و حامیان دولت بود که شورای عالی سیاست گذاری هم بر این مساله اصرار داشت.
شنبه، 22 اسفند 1394 - 18:51

واکنش حق شناس به سخنان توهین آمیز نماینده ارومیه به زنان واکنش حق شناس به سخنان توهین آمیز نماینده ارومیه به زنان
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: سوالم این است، جناب آقای علم الهدی که در مورد هر مطلبی همچون در مورد یک کنسرت موسیقی مجوز دار اعلام موضع میکنند یا آقایی که در کاشان در مورد حضور یک بانوی فرهیخته در یک مراسم مجو دار عزای عمومی اعلام میکنند کجا هستند که الان عزای عمومی اعلام کنند.
شنبه، 22 اسفند 1394 - 14:23

هاشمی رفسنجانی: مجلس دهم محل تضارب آرا خواهد بود هاشمی رفسنجانی: مجلس دهم محل تضارب آرا خواهد بود
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مجلس دهم مجلسی است که یکنواخت نخواهد بود بلکه در آن تضارب آرا صورت خواهدگرفت و این امر بسیار مهمی است.
شنبه، 22 اسفند 1394 - 12:32

با تاکید بر ناتوانی و سردرگمی رژیم سعودی؛ سوریه: تصمیم اتحادیه عرب علیه حزب الله لبنان تصمیم ورشکسته ها است با تاکید بر ناتوانی و سردرگمی رژیم سعودی؛ سوریه: تصمیم اتحادیه عرب علیه حزب الله لبنان تصمیم ورشکسته ها است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزیر اطلاع رسانی سوریه، اتحادیه عرب را به کرنش در برابر عربستان سعودی و خودزنی متهم کرد و گفت: تصمیم اتحادیه عرب علیه حزب الله لبنان، تصمیم ورشکسته ها و بیانگر ناتوانی و سردرگمی رژیم سعودی است.
شنبه، 22 اسفند 1394 - 11:52

عراقچی: برجام فضا را برای توسعه کشور آماده کرد عراقچی: برجام فضا را برای توسعه کشور آماده کرد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: معاون وزیر امور خارجه گفت: برجام موانع را برداشت و فضا را برای توسعه کشور آماده کرده است.
شنبه، 22 اسفند 1394 - 11:41

روسیه: برنامه موشکی ایران ارتباطی با برجام ندارد روسیه: برنامه موشکی ایران ارتباطی با برجام ندارد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: خانم ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه تصریح کرد: برنامه موشکی ایران هیچ گونه ارتباطی با توافقنامه برجام که در وین به امضای ایران و گروه 1+5 رسیده ندارد.
شنبه، 22 اسفند 1394 - 10:38

عراقچی: قطعنامه جدید شورای امنیت همه را به همکاری هسته ای با ایران تشویق می کند عراقچی: قطعنامه جدید شورای امنیت همه را به همکاری هسته ای با ایران تشویق می کند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: معاون وزیر امور خارجه و مذاکره کننده ارشد هسته ای کشورمان گفت: در شرایطی که قطعنامه های قبلی شورای امنیت سازمان ملل تصریح داشت که برنامه هسته ای ایران یک برنامه ممنوعه است و هیچ کشوری حق کمک به این کشور را ندارد، قطعنامه جدید این نهاد همه کشورهای جهان را به همکاری هسته ای با کشورمان تشویق می کند.
جمعه، 21 اسفند 1394 - 20:10

آیت الله مکارم شیرازی: دولت گذشته، میراث اقتصادی بدی به جا گذاشته است / مردم در انتخابات معتدل ها را برگزیدند آیت الله مکارم شیرازی: دولت گذشته، میراث اقتصادی بدی به جا گذاشته است / مردم در انتخابات معتدل ها را برگزیدند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید گفت: اصولگرایان و اصلاح طلبان بر سر مسائل اساسی کشور همچون ضرورت حفظ نظام و انقلاب و رفع مشکلات مردم و جوانان اختلاف نظری ندارند.
جمعه، 21 اسفند 1394 - 07:11

ماجرای درخواست آمریکا از ایران برای خروج از عراق؛ فرمانده نیروی هوافضای سپاه: سرویس های جاسوسی آمریکا روی توان موشکی ایران متمرکز شده اند ماجرای درخواست آمریکا از ایران برای خروج از عراق؛ فرمانده نیروی هوافضای سپاه: سرویس های جاسوسی آمریکا روی توان موشکی ایران متمرکز شده اند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: سرویس های جاسوسی آمریکا پس از برجام روی بحث موشکی متمرکز شده اند.
پنجشنبه، 20 اسفند 1394 - 15:58

محمدرضا عارف: شورایعالی امنیت ملی سریع‌تر در مورد ممنوع‌التصویری خاتمی موضع گیری کند محمدرضا عارف: شورایعالی امنیت ملی سریع‌تر در مورد ممنوع‌التصویری خاتمی موضع گیری کند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: منتخب اول مردم تهران درباره همراهی‌ او با رئیس‌ جمهور در سفر به یزد گفت: همراهی‌ام با آقای رئیس جمهور طبیعی بود و یزدی‌ها باید دولت را میزبانی می کردند. البته آقای روحانی لطف کردند و از من اسم آوردند و من هم به ابراز احساسات مردم پاسخ دادم. رسانه ها آزادند تحلیل‌ها و تفسیرهای خودشان را ارائه دهند، ولی به نظرم بهتر است با نگاه ملی به این سفر نگریسته شود.
پنجشنبه، 20 اسفند 1394 - 08:01

حاتمی کیا: می دانستم با تفکر دوران احمدی نژاد نمی شود کار کرد/ ظریف شخصیتی شجاع، معصوم و جنگجوست حاتمی کیا: می دانستم با تفکر دوران احمدی نژاد نمی شود کار کرد/ ظریف شخصیتی شجاع، معصوم و جنگجوست
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: ابراهیم حاتمی کیا گفت: به خودم گفتم با حضور و تفکر احمدی نژاد اصلا نمی شود کار کرد و از طرف دیگر هم نمی توانم چهار سال بیکار باشم و باید کاری انجام دهم.
چهارشنبه، 19 اسفند 1394 - 22:13

در ادامه مرحله نهایی رزمایش اقتدار ولایت انجام شد شلیک موفقیت آمیز موشکهای نسل شهاب و قدر در ادامه مرحله نهایی رزمایش اقتدار ولایت انجام شد شلیک موفقیت آمیز موشکهای نسل شهاب و قدر
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: در ادامه مرحله نهایی رزمایش اقتدار ولایت موشکهای بالستیک نسل شهاب و موشکهای دوربرد نقطه زن قدر شلیک واهداف از پیش تعیین شده را منهدم کردند.
چهارشنبه، 19 اسفند 1394 - 06:02

صالحی:این ملت نیاز به مسئولانی راستگو و دلسوز دارد صالحی:این ملت نیاز به مسئولانی راستگو و دلسوز دارد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه این ملت به مسئولانی راستگو، دلسوز و آماده به خدمت نیاز دارد، گفت: باید با تمسک به راه شهدا به دنبال خدمتگزاری واقعی و خداپسندانه باشیم.
سه شنبه، 18 اسفند 1394 - 20:02

روحانی: یک فرد به اعدام محکوم شده، خب پول های نفت کجا رفته است؟ چه کسانی حمایت کرده بودند؟ و چه کسانی اجازه فروش نفت به او داده بودند؟ روحانی: یک فرد به اعدام محکوم شده، خب پول های نفت کجا رفته است؟ چه کسانی حمایت کرده بودند؟ و چه کسانی اجازه فروش نفت به او داده بودند؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رییس جمهوری در اجتماع بزرگ مردم استان یزد با بیان اینکه «دولت یازدهم ارزش پولی ملی، ثبات بازار ملی و روند کاهنده تورم را باوجود کاهش شدید و کم سابقه درآمدهای نفتی حفظ نموده»، اطمینان داد که سال 95، سال شکوفایی و رونق اقتصادی ایران خواهد بود.
سه شنبه، 18 اسفند 1394 - 12:01

در دیدار جمعی از اصحاب فرهنگ و رسانه؛ آیت الله هاشمی رفسنجانی:مردم نگذاشتند شیوه نادرست آن سال ها ادامه یابد در دیدار جمعی از اصحاب فرهنگ و رسانه؛ آیت الله هاشمی رفسنجانی:مردم نگذاشتند شیوه نادرست آن سال ها ادامه یابد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به انتخابات سال 92 و انتخابات اخیر گفت: مردم با فریاد سکوت رأی، اعتدال را برگزیدند و آن شیوه را در انتخابات اخیر 7 اسفند ادامه دادند و نگذاشتند شیوه نادرست آن سال ها ادامه یابد.
سه شنبه، 18 اسفند 1394 - 08:37

رئوفیان: رای مردم به اخلاق، صبر و شجاعت بود/جنگ اصلاح طلب و اصولگرا نداریم رئوفیان: رای مردم به اخلاق، صبر و شجاعت بود/جنگ اصلاح طلب و اصولگرا نداریم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین با بیان این که مجلس باید تعامل مثبت با دولت داشته باشد، گفت: حمایت از دولت همراه با انتقاد به جا و به موقع، به معنای تخریب و تضعیف نیست.
دوشنبه، 17 اسفند 1394 - 14:02

دیدار جمعی از پژوهشگران حوزوی با آیت الله سید حسن خمینی؛ تشکر از حضور یادگار امام در عرصه انتخابات/ سید حسن خمینی: جلوگیری از مصادره امام هزینه دارد دیدار جمعی از پژوهشگران حوزوی با آیت الله سید حسن خمینی؛ تشکر از حضور یادگار امام در عرصه انتخابات/ سید حسن خمینی: جلوگیری از مصادره امام هزینه دارد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: در این دیدار چند تن از حضار دیدگاههای خود در موضوع انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری و مبانی سیاسی جمهوری اسلامی ایران مطرح کردند.
دوشنبه، 17 اسفند 1394 - 11:08

استقبال رییس جمهوری اندونزی از ظریف و هیات های شرکت کننده در نشست فوق العاده سازمان همکاری اسلامی استقبال رییس جمهوری اندونزی از ظریف و هیات های شرکت کننده در نشست فوق العاده سازمان همکاری اسلامی
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رییس جمهوری اندونزی دقایقی پیش از محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در مراسم افتتاح پنجمین نشست فوق العاده سران کشورهای همکاری اسلامی استقبال کرد.
دوشنبه، 17 اسفند 1394 - 08:39

حرکات ظریف و الجبیر و نگاه کنجکاو خبرنگاران در جاکارتا حرکات ظریف و الجبیر و نگاه کنجکاو خبرنگاران در جاکارتا
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: تنش ها میان تهران و ریاض و بحث هایی که وزیران خارجه دو کشور در نشست های مختلف داشته اند، حساسیت و کنجکاوی خبرنگاران نسبت به رفتار ظریف و الجبیر را بیش از پیش کرده است.
یکشنبه، 16 اسفند 1394 - 18:23

دو دلیل شکست اصولگرایان از زبان باهنر: تندرویِ دوستان و انگلیسی خواندن رقبا/ فکر می کردم 15 اصولگرا از تهران به مجلس بروند دو دلیل شکست اصولگرایان از زبان باهنر: تندرویِ دوستان و انگلیسی خواندن رقبا/ فکر می کردم 15 اصولگرا از تهران به مجلس بروند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: انگار دیگ بزرگی در ایران به نام انتخابات بر قرار است و انگلیس یک موش بیندازد داخل این دیگ و بگوید این دیگ دیگر نجس است. اما من گفتم حداقل انتظار این است که نه تک تک نامزدها بلکه چهره‌ها یا سرلیست‌ها یک جمله اعلام برائت کنند و بگویند ما را با استعمار پیر کاری نیست.
یکشنبه، 16 اسفند 1394 - 10:50

صادق زیباکلام : به جای غربی خواندن مردم تهران، از خود بپرسید چرا با وجود داشتن امکاناتی مثل صداوسیما بازهم رای نیاورده اید؟ صادق زیباکلام : به جای غربی خواندن مردم تهران، از خود بپرسید چرا با وجود داشتن امکاناتی مثل صداوسیما بازهم رای نیاورده اید؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: «بابت اینکه مردم رای متفاوتی داده اند و انتخاب جدیدی کرده اند کسی حق ندارد با لفظ توهین آمیز با مردم پایتخت برخورد کند. اصولگرایان بهتر است به جای توهین به فکر دلایل شکست خود بگردند.»
شنبه، 15 اسفند 1394 - 21:47

مازنی: بدترین ظلم، ظلمی است که به نام دین و ارزشها صورت گیرد مازنی: بدترین ظلم، ظلمی است که به نام دین و ارزشها صورت گیرد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: منتخب مردم تهران در انتخابات مجلس دهم گفت: رفتارهای غیر اخلاقی از این دست به دلیل غرور و سر مستی ناشی از قدرت است. این که به دوستان تهمت وابستگی به فلان کشور می زنند و یا مردم را اهل کوفه می خوانند. این عده تصور می کنند که هنوز دوره قاجار است که بیگانه برای ما تکلیف مشخص کند. متاسفانه دشمن را آنقدر بزرگ می بینند که تصور می کنند آنها بر مردم ما مسلط هستند یا بر آنها تاثیر گذار هستند.
چهارشنبه، 12 اسفند 1394 - 20:44

سفر آیت الله هاشمی به مشهد و همراهی سید حسن خمینی با وی سفر آیت الله هاشمی به مشهد و همراهی سید حسن خمینی با وی
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به همراه حجت الاسلام سید حسن خمینی برای عیادت از آیت الله واعظ طبسی نماینده ولی فقیه در خراسان و تولیت آستان قدس رضوی به مشهد الرضا (ع) وارد شد.
چهارشنبه، 12 اسفند 1394 - 19:57

حضور معنادار آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در بیت یادگار امام؛ مردم جایگاه امام را حفظ می کنند/ به شما بسیار علاقه مندم/ نمی توانند با هیچ کاری مقامات اشخاص را کم کنند حضور معنادار آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در بیت یادگار امام؛ مردم جایگاه امام را حفظ می کنند/ به شما بسیار علاقه مندم/ نمی توانند با هیچ کاری مقامات اشخاص را کم کنند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: در این دیدار که حجج اسلام سید یاسر خمینی و سید علی خمینی نیز حضور داشتند، آیت الله العظمی صافی گلپایگانی با آرزوی توفیق برای بیت شریف امام راحل اظهار داشتند: بیت امام معمور و آباد است و در آینده بیش از این هم معمور و آباد خواهد بود.
سه شنبه، 11 اسفند 1394 - 13:08

دلنوشته ای برای جماران ؛ « جماران تنها نیست » دلنوشته ای برای جماران ؛ « جماران تنها نیست »
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: احمد مازنی*
جمعه، 7 اسفند 1394 - 08:17

نتایج شمارش آرا در انتخابات مجلس در سراسر کشور + گرایش های سیاسی نتایج شمارش آرا در انتخابات مجلس در سراسر کشور + گرایش های سیاسی
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: این خبر لحظه به لحظه تکمیل خواهد شد .
شنبه، 8 اسفند 1394 - 09:43

/روز مردم؛ انتخاب مردم/ خاتمی: اگر صداوسیما یکطرفه نباشد، تعجب می‌کنیم/ می‌خواهند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: نایب رییس مجلس ششم درباره عملکرد صدا و سیما نیز گفت: اقدام یک طرفه صدا و سیما طبیعی است و اگر اینگونه نباشد برای ما اصلاح‌طلبان جای تعجب دارد.
جمعه، 7 اسفند 1394 - 22:13

پس از بازدید عضو شورایعالی سیاست گذاری اصلاحات از ستاد مازنی حق شناس: حضور مازنی باعث اعتبار فهرست اصلاح طلبان شد پس از بازدید عضو شورایعالی سیاست گذاری اصلاحات از ستاد مازنی حق شناس: حضور مازنی باعث اعتبار فهرست اصلاح طلبان شد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: محمد جواد حق شناس، احمد مازنی را فردی دانست که حضورش در فهرست ائتلاف اصلاح طلبان موجب اعتبار و انسجام آن شده است.
جمعه، 7 اسفند 1394 - 08:11

اسامی نهایی کاندیداهای اصلاح طلبان در سراسر ایران برای انتخابات مجلس دهم اسامی نهایی کاندیداهای اصلاح طلبان در سراسر ایران برای انتخابات مجلس دهم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: اسامی نهایی کاندیداهای جریان اصلاح و اعتدال «امید - گام دوم» در استان های کشور را که به تأییدشورای عالی سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان رسیده است، منتشر شد.
پنجشنبه، 6 اسفند 1394 - 07:04

آیت‌الله حمیدی: از زبان من دروغ نوشتند/ انگلیسی خواندن لیست‌ انتخابات، دور از تقوای سیاسی است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: در پی انتشار یک مصاحبه و انتساب سخنانی به آیت الله سید هاشم حمیدی، این کاندیدای خبرگان رهبری گفت: برخی مطالب نقل شده از من غیردقیق است.
چهارشنبه، 5 اسفند 1394 - 14:59

حجت‌الاسلام علوی:/اختصاصی/ ما نه به تایید انگلیس نیاز داریم و نه از تهدید آنها می ترسیم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزیر اطلاعات خاطرنشان کرد: راه نتیجه گرفتن تبلیغات نامزدهای انتخابات، ادب و اخلاق است و این نشان می‌دهد که جامعه ما این بد‌اخلاقی‌ها را نمی‌پسندد و افراد باید رعایت کنند تا کاندیدای مورد نظرشان نیز رأی بیاورد.
چهارشنبه، 5 اسفند 1394 - 11:55

علی مطهری: مگر ما بیکاریم که ببینیم BBC چه می‌گوید، بعد برائت بجوییم/ این صحبت ها توهین به مردم است علی مطهری: مگر ما بیکاریم که ببینیم BBC چه می‌گوید، بعد برائت بجوییم/ این صحبت ها توهین به مردم است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: نماینده تهران در مجلس گفت که قانون انتخابات باید در همین مجلس نهم اصلاح شود.
سه شنبه، 4 اسفند 1394 - 13:31

آیت الله هاشمی رفسنجانی : تعبیر لیست انگلیسی توهین به فهم و شعور مردم ایران است آیت الله هاشمی رفسنجانی : تعبیر لیست انگلیسی توهین به فهم و شعور مردم ایران است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: آیت الله هاشمی رفسنجانی، تعبیر لیست انگلیسی را توهین به فهم و شعور مردم ایران دانست و گفت: تبلیغ بر این ماجرا که دشمنان برای مردم ایران تعیین تکلیف می کنند، بسیار زشت و زننده است، چون به گونه ای دارند القاء می کنند که انگلیسی ها در سراسر کشور ایران نفوذ دارند و نامزد معرفی می کنند.
دوشنبه، 3 اسفند 1394 - 22:23

مازنی : تحزب، داروی زخم اقتدارگرایی است مازنی : تحزب، داروی زخم اقتدارگرایی است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: عضو ارشد حزب اعتمادملی و نامزد اصلاح طلبان تهران در انتخابات مجلس دهم با تاکید بر ضرورت توجه به تحزب در کشور گفت: اگر دارای احزاب قوی در کشور بودیم امروز دیگر دغدغه و نگرانی بابت رد صلاحیت ها نبود و این احزاب بودند که مردم با شناخت و اعتماد به آنها در انتخابات شرکت می کردند.
شنبه، 1 اسفند 1394 - 13:12

آیت الله هاشمی رفسنجانی: باید به مردم اعتماد و اتکا کنیم /مردم نمی گذارند کوچکترین ضربه ای به کشور وارد شود آیت الله هاشمی رفسنجانی: باید به مردم اعتماد و اتکا کنیم /مردم نمی گذارند کوچکترین ضربه ای به کشور وارد شود
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رییس مجمع تشخیص مصلت نظام با تاکید بر اینکه باید به مردم اعتماد و اتکا کنیم، گفت: مردم روز به روز آگاه تر و هوشیارتر می شوند و شدیداً به سرنوشت کشور خود علاقه مند هستند و نمی گذارند کوچکترین ضربه ای به کشور وارد شود.
یکشنبه، 2 اسفند 1394 - 09:59

آیت الله هاشمی رفسنجانی: شخصا لیست انتخاباتی ندارم/ در جمهوری اسلامی همه چیز با رای مردم انتخاب می شود آیت الله هاشمی رفسنجانی: شخصا لیست انتخاباتی ندارم/ در جمهوری اسلامی همه چیز با رای مردم انتخاب می شود
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به لیست منتشر شده و منتسب به وی گفت: بنده شخصا لیست انتخاباتی ندارم، عده ای از داخل و خارج خبرگان مشورت کردند و از من و آقای روحانی خواستند سرلیستی این لیست را بپذیریم.
شنبه، 1 اسفند 1394 - 11:09

اصلاح طلبان در تهران لیستی منسجم دارند/ اگر مردم به صحنه بیایند،نتیجه ۹۲ تکرار می شود اصلاح طلبان در تهران لیستی منسجم دارند/ اگر مردم به صحنه بیایند،نتیجه ۹۲ تکرار می شود
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: یک فعال سیاسی در رابطه با لیست انتخاباتی اصلاح طلبان در تهران گفت:باتوجه به رد صلاحیت های گسترده بهترین لیستی که می توانست بسته شود همین لیست فعلی است.
جمعه، 30 بهمن 1394 - 17:56

آخرین کلمات یار امام در دفاع از بیت امام چه بود؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: اینستاگرام رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در سالروز ارتحال آیت الله توسلی به آخرین کلماتی که این یار دیرین امام خمینی (س) در جلسه مجمع در حین ادای آن جان به جان آفرین تسلیم کرد، اشاره دارد.
جمعه، 30 بهمن 1394 - 13:44

رای دادن چه فایده ای برای مخالفین و دل بریده ها دارد؟ رای دادن چه فایده ای برای مخالفین و دل بریده ها دارد؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: تغییر زمانی ماندگار و اساسی خواهد بود که تدریجی و در طول زمان به وقوع بپیوندد تغییرات سریع و زیاد می تواند اثرات منفی متعددی نیز به دنبال داشته باشد و ماندگاری آن نیز غالبا طولانی مدت نیست، تغییر باید همانند ریشه درخت به مرور به وقوع بپیوندد تا پایدار و همیشگی باقی بماند و روند رشد را بپیماید.
جمعه، 30 بهمن 1394 - 11:36

فهرست غیر رسمی جریان اعتدال در سراسر کشور برای انتخابات خبرگان+اسامی و جدول
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: جمعی از علما و فضلای حوزه های علمیه قم برای استانهایی غیر از تهران برای فهرست جریان اعتدال در سراسر کشور مشخص شده اند. این فهرست برای تایید نهایی به بزرگان نظام وحوزه ارائه شده است.
جمعه، 30 بهمن 1394 - 08:39

معاون پژوهش های حقوقی مجمع تشخیص مصلحت نظام: شرایط پسابرجام استقبال سرمایه گذران خارجی برای حضور در ایران را افزایش داده است معاون پژوهش های حقوقی مجمع تشخیص مصلحت نظام: شرایط پسابرجام استقبال سرمایه گذران خارجی برای حضور در ایران را افزایش داده است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: معاون پژوهش های حقوقی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بازار مناسب و امنیت کم سابقه در کشور در پسابرجام استقبال سرمایه گذران خارجی برای حضور در ایران را افزایش داده است.
پنجشنبه، 29 بهمن 1394 - 17:05

پاسخ تکاندهنده کاشف مفاسد بابک زنجانی به حسین شریعتمداری؛ برادر حسین؛ از نیمه پنهان بابک زنجانی بگو
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: انتشار تصاویر آرشیوی ده سال قبل بابک زنجانی با هاشمی رفسنجانی وحسن روحانی در صفحه نخست شماره امروز روزنامه کیهان باعث شد فواد صادقی عضو تحریریه سایت بازتاب امروز که پرونده وتصاویر بابک زنجانی را سه سال قبل برای نخستین بار در کشور منتشر کرده بود، طی نامه سرگشاده ای به حسین شریعتمداری، خواستار افشای نیمه پنهان بابک زنجانی توسط این روزنامه شود.
چهارشنبه، 28 بهمن 1394 - 22:46

فهرست ائتلاف همدلان مردم برای انتخابات خبرگان رهبری اعلام شد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: سخنگوی ائتلاف همدلان مردم از قطعی شدن فهرست این ائتلاف برای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری خبر داد و گفت: با قطعی شدن فهرست، هفت نفر از نامزدهای خبرگان رهبری در این لیست قرار گرفته اند.
چهارشنبه، 28 بهمن 1394 - 19:41

شمخانی: شورای نظارت بر برجام در صورت تاخیر غیر طبیعی در اجرای تعهدات واکنش نشان می دهد شمخانی: شورای نظارت بر برجام در صورت تاخیر غیر طبیعی در اجرای تعهدات واکنش نشان می دهد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: شورای نظارت بر برجام ضمن رصد کامل اقدامات طرف مقابل بویژه در زمینه تحریم ها در صورتی که تاخیر غیر طبیعی در اجرای تعهدات ایجاد کرده باشند، حتما واکنش متناسب را اتخاذ خواهد کرد.
سه شنبه، 27 بهمن 1394 - 18:33

عارف سرلیست اصلاحات؛ لیست انتخاباتی اصلاح‌طلبان در تهران نهایی شد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: لیست انتخاباتی اصلاح طلبان برای انتخابات مجلس دهم در تهران نهایی شد.
سه شنبه، 27 بهمن 1394 - 14:34

دبیرکل اتحادیه جهانی آشوریان: حضور اقلیتهای دینی در انتخابات پاسخی محکم به بدخواهان نظام است دبیرکل اتحادیه جهانی آشوریان: حضور اقلیتهای دینی در انتخابات پاسخی محکم به بدخواهان نظام است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: ارومیه- دبیرکل اتحادیه جهانی آشوریان گفت: حضور پررنگ اقلیتهای دینی در عرصه رقابت انتخابات پاسخی محکم به بدخواهان نظام است.
سه شنبه، 27 بهمن 1394 - 12:16

جابری انصاری : مرحله انتقال موشک‌های s۳۰۰ در حال انجام است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: بر اساس توافق‌های دو کشور در ماه‌های گذشته است که این مسیر براساس توافق‌های نهایی شده در مرحله انتقال به ایران است.
دوشنبه، 26 بهمن 1394 - 22:19

وزیر ارتباطات: دولت یازدهم به دنبال ایجاد شرایط مساوی میان بانوان و آقایان برای تصدی مسوولیت هاست وزیر ارتباطات: دولت یازدهم به دنبال ایجاد شرایط مساوی میان بانوان و آقایان برای تصدی مسوولیت هاست
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در دولت یازدهم این روحیه وجود دارد که بسترهای لازم برای رشد بانوان فراهم شود تا با شرایط مساوی، ازآقایان و بانوان برای مسئولیت های مختلف استفاده کند.
دوشنبه، 26 بهمن 1394 - 15:51

ظریف در بدو ورود بروکسل: برجام و مسائل منطقه ای محور گفتگو با مقامات اروپایی/ ضرورت ایجاد یک جبهه هماهنگ در بحران سوریه
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد که اجرای دقیق برجام و مسائل منطقه ای از محور رایزنی های وی در بروکسل خواهد بود.
دوشنبه، 26 بهمن 1394 - 07:54

لیست تهران جامعه روحانیت منتشر شد ؛ خبر حضور هاشمی در این لیست صحت دارد لیست تهران جامعه روحانیت منتشر شد ؛ خبر حضور هاشمی در این لیست صحت دارد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: لیست نامزدهای مورد تأیید جامعه روحانیت مبارز برای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری منتشر شد.
یکشنبه، 25 بهمن 1394 - 18:10

بازتاب وسیع نامه نگاری حق شناس و زیبا کلام در فضای مجازی بازتاب وسیع نامه نگاری حق شناس و زیبا کلام در فضای مجازی
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: نامه نگاری دکتر محمد جواد حق شناس و دکتر صادق زیبا کلام در فضای مجازی در مورد اظهارات نجات الله ابراهیمیان از طریق کانال های تلگرامی شخصی شان بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشته است.
یکشنبه، 25 بهمن 1394 - 16:57

تحلیلگر صرب: رقابت کشورها برای گسترش روابط با ایران چشمگیر است تحلیلگر صرب: رقابت کشورها برای گسترش روابط با ایران چشمگیر است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: بلگراد- 'میچا ژیووینویچ' تحلیلگر صرب در امور بین المللی، با تحسین فعالیت های ایران در حفظ آرمان های ملی و همچنین تلاش برای تقویت صلح جهانی گفت: با توجه به اهمیت ایران در جامعه بین المللی، رقابت بین کشورها برای راهیابی به بازار این کشور و گسترش روابط و همکاری ها بسیار زیاد است.
یکشنبه، 25 بهمن 1394 - 18:28

با حضور رئیسان جمهوری دو کشور؛ ایران و غنا دو سند و یادداشت تفاهم همکاری امضا کردند با حضور رئیسان جمهوری دو کشور؛ ایران و غنا دو سند و یادداشت تفاهم همکاری امضا کردند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رئیسان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری غنا در راستای تعمیق و تحکیم مناسبات و همکاری های مشترک دو سند و یادداشت تفاهم همکاری امضا کردند.
یکشنبه، 25 بهمن 1394 - 15:10

آیت الله هاشمی رفسنجانی: امیدواریم توافق مونیخ به نفع مردم سوریه باشد آیت الله هاشمی رفسنجانی: امیدواریم توافق مونیخ به نفع مردم سوریه باشد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به توافق مقدماتی به عمل آمده در مونیخ در مورد سوریه گفت: جمع بندی مناسبی شده و امیدواریم نهایتا به نفع مردم سوریه به نتیجه برسد.
شنبه، 24 بهمن 1394 - 22:35

حضور چشمگیر شخصیت های مجارستانی در مراسم انقلاب اسلامی در بوداپست حضور چشمگیر شخصیت های مجارستانی در مراسم انقلاب اسلامی در بوداپست
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: بلگراد-آیین سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در مجارستان با حضور چشمگیر شخصیت ها و مقامات بلند پایه مجاری، سفرا و دیپلمات های مقیم و جمعی از ایرانیان ساکن مجارستان در بوداپست برگزار شد.
شنبه، 24 بهمن 1394 - 11:27

احمد مازنی: صبر بزرگان انقلاب در مواجهه با هجمه ها بالاترین ایثار در شرایط کنونی است احمد مازنی: صبر بزرگان انقلاب در مواجهه با هجمه ها بالاترین ایثار در شرایط کنونی است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: امروز برخی بزرگان انقلاب در مقابل همه بی حرمتی ها و توهین ها صبر می کنند چرا که می دانند اگر واکنشی نشان دهند انقلاب لطمه می بیند؛ معتقدم صبر این بزرگان ایثار است.
شنبه، 24 بهمن 1394 - 07:10

سخنرانی و کنفرانس خبری ظریف در مونیخ ظریف:امیدوارم مذاکرات مونیخ به فاجعه انسانی درسوریه پایان دهد سخنرانی و کنفرانس خبری ظریف در مونیخ ظریف:امیدوارم مذاکرات مونیخ به فاجعه انسانی درسوریه پایان دهد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: دکترمحمدجواد ظریف با اشاره به موفق بودن توافق هسته ای بین ایران و غرب از طریق مذاکره، اعلام کرد: این موفقیت می تواند الگویی برای حل تمام مسائل منطقه باشد.
شنبه، 24 بهمن 1394 - 06:47

صفحه بعد
 
 
پربحث ترین
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© اندیشه ها1389-1394
طراحی و اجرا: خبرافزار